TRENUJEMY


TRENING INDYWIDUALNY

Zajecia 1×1 – wspólny trening.
Do wyboru trening – swimrun, bieg lub pływanie
Podczas treningu skupimy się na najważniejszych aspektach wybranej dyscypliny, takich jak technika, motoryka, wytrzymałość czy sprawność.
Cena: 100 zł / trening ok.75min
Termin ustalamy wspólnie

PAKIET TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH

10 treningów indywidualnych – 90 zł/trening


TRENING TEAMOWY

Przyjdź z partnerem – będzie taniej!
Do wyboru trening – swimrun, bieg lub pływanie.
Trening w parze to najlepszy sposób aby efektywnie przygotować się do zawodów. Zgrany team to ogromna siła, która zapewni przyjemność podczas trenowania i radość na mecie.
Cena: 75zł / trening / os – czas treningu ok.75 min

PAKIET TRENINGÓW TEAMOWYCH

np. 10 treningów teamowych – 60 zl/trening/os


PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW
konsultacja

Przygotuj się nie tylko fizycznie. Szykując się na zawody dobrze jest poznać trasę i ustalić strategię na start. Podczas spotkania (live lub on-line) wspólnie przeanalizujemy specyfikę trasy i przygotujemy taktykę na start.
Omówiony cel, znajomość trasy oraz przygotowana taktyka na start pomoże uniknąć błędów na trasie, niepotrzebnych stresów. To ukryta przewaga, która pozwoli uzyskać lepszy wynik.
Cena 150zł / konsultacje / czas ok. 2h


PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW
trening

Każde zawody są inne dlatego kompleksowe przygotowanie do konkretnego startu umożliwia osiągnięcie najlepszego wyniku. Wspólne omówienie celu, przygotowanie treningów dostosowanych indywidualnie i teamowo, przygotowanie taktyki, konsultacje, zadania indywidualnie oraz wspólne treningi. Wszystko czego potrzeba abyś na wymarzonym starcie czuł się silny i przygotowany, a na mecie szczęśliwy i zadowolony.
Cena ustalamy indywidualnie


ANALIZA WZORCÓW RUCHU

Poznaj się od zewnątrz, popraw swoją motorykę, odpowiednio wzmocnij ciało i zacznij cieszyć się z każdego ruchu, a tym samym zmniejszając ryzyko urazów. Nasza analiza wzorców to szereg zadań, które pozwolą poznać Twoje mocne strony i przygotować zestaw indywidualnych zadań w celu wyeliminowania tych słabszy.
Cena 500 zł lub 350 zł (przy zakupie pakietu treningów indywidualnych, pakietu treningów grupowych lub pełnego przygotowania do zawodów)