Dzień swimrun dobry

Bluebirds team – Zuza & Wojtek – na pierwszym wspólnym treningu. Corfu 2018

Każdy dzień jest dobry na robienie rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność.
Najlepiej, jak robisz je w dobrym towarzystwie.

Nam największą frajdę sprawia wspólne spędzanie czasu… aktywnie, trenując, rozwijając się i zmierzając do realizacji kolejnych celów – indywidualnych i zespołowych.

Sport mamy we krwi, ale jesteśmy amatorskim zespołem swimrunowym, który przygotowuje się do pierwszego wspólnego sezonu. I chociaż każde z nas ma już za sobą kilka startów swimrunowych z innymi partnerami, to z zaciekawieniem czekamy na efekty wspólnego trenowania i startowania. Wspólnego w pełnym wymiarze. Prywatnie także tworzymy „ptaszkowy team”. Na sezon 2019 zaplanowaliśmy minimum 4 wspólne starty: Jeziorak, Engadin, Wióry i Solina.

Na stronie będziemy dzielić się sprawdzonymi miejscami na treningi, relacjami z zawodów oraz przygotowań, wymianą myśli – między sobą i z innymi – oraz od czasu do czasu testami rzeczy, których używamy na treningach czy podczas startów.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszych doświadczeń i będziecie nam towarzyszyć w drodze po kolejne piękne doświadczenia sportowe, rozwój i radość z życia. Może zaczerpniecie nieco pomysłów, motywacji czy energii dla siebie.

Kibicuj! Obserwuj! Czerp!

Zuza & Wojtek, czyli Bluebirds team

Dodaj komentarz